google-site-verification: googlea5cfabbdb7e0750a.html Web Tasarım | Amade Ajans

   Kurumsal Web Site

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Hazır Web Sitesi

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış sitelerdir.

Responsive Web Tasarım

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek yazılım ile zenginleştirilebilecek şekilde halde kodlanır.

BİR WEB SİTEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal renklerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle az sayfalardan oluşur firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Özel Tasarım Web Sitesi

Kafanızdan geçen bir projeyi kalem kağıt ile çizip bize verdiğinizde sizin için Bootsrap, AI, CSS, HTML5, PHP, JQuery teknolojilerini kullanarak kolayca web sitenizi oluşturalım.

Web Site Güncelleme ve İçerik Geliştirme

İçerik anlamında eksik kalan, sürekli güncelleme gerektiren web siteleri için yıllık güncelleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mobil (Responsive) Web Tasarım

Bir web sitesine Bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiği zaman içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutları otomatik olarak ayarlanır. Bu şekilde kolay kullanılabilirlik ve istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

EKONOMİK, SEO UYUMLU HAZIR SİTE

Ekonomik Web Tasarım Fırsatı

Firmaların yüzü artık amade ajans ile gülüyor, 750 TL’den başlayan fiyatlarla hazır web site sahibi olabilirsiniz, hem zamandan tasarruf edin, hem de ekonomik fiyatlarla markanızı güçlendirin.

Seo Uyumlu Hazır Web Site

Arama Motoru Optimizasyonu dikkate alınarak hazır web sitelerimizin yazılımı kodlanmıştır.. Gerekli etiketler, açıklamalar gibi pek çok nokta değerlendirilip, tamamen sizin yönetiminize sunulmuştur.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Hazır sitenizin Logo, Yazı, Resim gibi güncellemelerini panelinden kolayca ve ve  hızlıca düzenleyin zamandan kazanın, işinize odaklanın.

Amade Ajans Hakkında

Türkiye'nin reklam ve tasarım sektöründe Amade Reklam olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir . 

 

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Amade  Reklam genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

 

Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasinda sürekli yükselen firmamız, reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı hedeflemiştir.

 

Amade Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Amade Ajans 

Yenigün Mahallesi, 646. Sokak No3,Bağcılar-İSTANBUL/TÜRKİYE

0212 651 60 45