google-site-verification: googlea5cfabbdb7e0750a.html Hakkımızda | Amade Ajans

Hakkımızda;

Uzun yıllar boyunca WEB TASARIM konusunda profesyonel anlamda hizmet veren şirketimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, çeşitli önerileri ve farklı görüşleri de baz alarak, estetik ve profesyonelliği birleştirerek üretimlerini gerçekleştirmektedir.

 

Bu zamana kadar yapmış olduğumuz her işte, reklamını çeşitli afişler ve tabelalar ile tasarlamış olduğumuz kurumları, ilgi çekici yöntemlerle tanıtmayı başardık ve bunun vermiş olduğu mutluluk ile çalışmalarımıza, alanında uzman kadromuz ile hız kesmeden devam ettik. Işıklı tabela, pleksi tabela, uyarı levhaları, paslanmaz krom tabela, avm stand, araç giydirme, eczane tabelası ve totem tabela gibi ticaret piyasasında reklamı yapılmak istenilen ürünlerin ve şirketlerin tanıtımlarını en ilgi çekici görsellerle tasarlayarak, ortaya çıkardığımız sonuçlar ile hayal edilemeyecek kadar güzel tasarımlarımız eşliğinde hedef kitlelerinizi etkilemeyi başardık.

Sizlerde kaliteli ve profesyonel bir iş beklentisindeyseniz, uzman kadromuzun son derece estetik görüşleri ile tasarladıkları açık hava reklam modelleri, araç giydirme işlemleri, levha modellerine ve avm standlarına web sayfamızdan göz atabilir, dilediğiniz tasarımı kafanızda tasarlayarak bizlere iletebilirsiniz. En hızlı ve en kusursuz ortaya koyduğumuz işler ile sizlerde vermiş olduğumuz bu tür işlemlerden oldukça memnun kalacak, ürünlerinizin reklamlarını yaparak markanızı globalleştireceksiniz. Alanında uzun yıllar boyunca marka olan ve yaptığı her işte %100 memnuniyet sağlayan şirketimiz sizlere hizmet vermenin mutluluğu ile her yıl kendisini yenilemekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için yeniliklere açık bir vizyon ile aldığı işleri kusursuz olarak teslim etmektedir. Her türlü dijital baskı, tabela tasarımı ve levha tasarımları için bizlerle iletişime geçebilir, memnun kalacağınız hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.Unutmayınız ki yaşadığınız şehirde imzanızı tasarlanan kusursuz tabelalar ile atacak, özgün tasarımlarımızdan oldukça memnun kalacaksınız.

Amade Ajans müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Amade Ajans Olarak Hedeflerimiz ve Prensiplerimiz;

 Güvenilirlik,

 Yüksek sorumluluk duygusu,

 Deneyim,

 Kalite bilinci,

 Sürekli gelişim inancı,

İş ahlakına bağlılık,

 Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir

Amade Ajans Hakkında

Türkiye'nin reklam ve tasarım sektöründe Amade Reklam olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir . 

 

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Amade  Reklam genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

 

Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasinda sürekli yükselen firmamız, reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı hedeflemiştir.

 

Amade Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Amade Ajans 

Yenigün Mahallesi, 646. Sokak No3,Bağcılar-İSTANBUL/TÜRKİYE

0212 651 60 45