google-site-verification: googlea5cfabbdb7e0750a.html Google Ads Reklam | Amade Ajans

Google Adwords Reklam Nedir? Güncel Fiyatları

Hem kişisel hem de mesleki olarak kullandığımız internet sayesinde ayrılmaz bir parçamız olan Google, özellikle reklamlar açısından herkese ihtiyacı olan çözümleri sunmaktadır. Bu açıdan da dijital pazarlamanın parçası olan Adwords Googleiçerisinde en sık kullanılan ve en etkili hizmetlerinden biridir. Çünkü Google Adwords yani çevrimiçi reklamcılık, son yıllarda yeni müşterilere ulaşmak yanı sıra firmaların büyümesi için de en doğru yol olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

Google Adwords Reklam Fiyat ve Ücretleri

“Google Adwords’ün maliyeti nedir?”

Muhtemelen dünyada olduğu kadar Google Adwords Türkiye kullanıcıları da Google’da reklam vermeye niyetlendikleri zaman en ilgilendikleri ve merak ettikleri konu bu olmaktadır.

Ne yazık ki bu sorunun kolay ve tek bir cevabı yoktur. Bu soruya en uygun cevap ise “çeşitli değişkenlere bağlıdır” olacaktır.

Google adwords reklam fiyatları çok çeşitli değişkenlere bağlıdır. Bu değişkenlerin en iyi şekilde optimize edilmesi ile yüksek başarı sağlarsınız. Google reklamları alanında uzman partner Google reklam firmaları tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacak size özel çözümler sunabilirler.

Gelin, Google adwords tam olarak nedir kısaca bir göz atalım;

                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google Adwords Reklamı Nedir? Nasıl Reklam Verilir?

Adwords, Google’ın ücretli olarak sunduğu reklamcılık hizmetleridir. Bir internet sayfasına girdiğinizde ekranınızın altında, üstünde veya yanlarında sıklıkla reklamlar görüyorsunuz değil mi? İşte, hepsi şirketlerin para ödeyerek satın aldıkları internet reklamları yani Adwords reklamlarıdır.

İnternetle hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan bu reklamlar ürün veya hizmet tercihlerimize, girdiğimiz web sitelerine veya kullandığımız uygulamalara göre şekil almaktadır. Kafanız mı karıştı? O zaman size kısaca Google reklamlarının mantığını anlatmaya çalışalım.

Herhangi bir Google kullanıcısı, bir cümle veya terim üzerinden arama yaparken, Google bu kullanıcıya aramasında kullandığı anahtar kelimeye dayalı reklamlar gösterir. Reklamlarının arama sonuç sayfasında görünmesini isteyen firmalarda tüketicilerin kendi sundukları mal ve hizmeti ararken kullanacaklarını düşündükleri anahtar kelimeler için teklif verirler. Mesele, İstanbul’da bulunan bir tesisatçı “sıhhi tesisat İstanbul” ya da “bozuk musluk” şeklinde anahtar kelimelere teklif verebilir.

Bölgede yer alan diğer tesisatçılara göre ne kadar teklif verildiğine bağlı olarak, reklamları kullanıcıların teklif verilen kelimeler aradığında, Google sonuçlar sayfasında görünür. Ayrıca Google verilen teklife ek olarak reklamın ve web sayfasının kalitesi ve konu ile alakasına da dikkat eder. Örnek olarak en yüksek teklifi vermiş olsanız bile “çiçekçi İstanbul” diye aradığında sıhhi tesisat reklamını asla görüntülenmeyecektir.

Google Adwords Reklamlarını Neden Tercih Edilir?

Google reklam yönetimi sisteminin tercih edilme sebeplerini kısaca özetlemek istersek şunları söyleyebiliriz;

  • Her sektörden küçük veya büyük her firma kullanabilir.

  • Adwords reklamları geleneksel pazarlamadan daha etkindir. Faaliyetler daha hızlı satışa dönüştürülür.

  • Hedef kitleye daha kolay erişilir ve iyi ilişkiler geliştirme imkânı sunar.

  • Kolaylıkla marka itibari oluşturulur ve olumlu imaj rahatlıkla yayılır.

Amade Ajans Hakkında

Türkiye'nin reklam ve tasarım sektöründe Amade Reklam olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir . 

 

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Amade  Reklam genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

 

Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasinda sürekli yükselen firmamız, reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı hedeflemiştir.

 

Amade Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Amade Ajans 

Yenigün Mahallesi, 646. Sokak No3,Bağcılar-İSTANBUL/TÜRKİYE

0212 651 60 45